// Pro firmy (přidání firmy)

Rádi bychom Vám ve stručnosti představili nový internetový katalog firem z oblasti kuchyní a kuchyňských linek. Jedná se o přední katalog na českém trhu. Tento katalog je součástí jednoho z největších magazínu z oblasti kuchyňských linek – portálu Nejkuchynskelinky.cz. Protože se na nás obrací stále více našich čtenářů, rozhodli jsme se usnadnit jim orientaci v této oblasti a vytvořili jsme cíleně  zaměřený katalog firem.  Do katalogu mohou být zařazeny pouze firmy z oblasti kuchyní a kuchyňských linek, popřípadě firmy, které nabízejí sortiment úzce související s tímto zaměřením. Jedná se především o kuchyňská studia, firmy nabízející kuchyně (kuchyňský nábytek), firmy zabývající se výrobou nábytku na míru, eshopy se zbožím z této oblasti, bytové architekty apod.

Přidejte svou firmu ZDARMA!

Náš katalog nabízí hned 3 druhy zápisů:

 1. Start – zápis je zcela ZDARMA
 2. Standart – zápis je zpoplatněn částkou 1188,-Kč/rok (jen 99,-Kč/měsíc) (cena bez DPH)
 3. Profi – zápis je zpoplatněn částkou 2388,-Kč/rok (jen 199,-Kč/měsíc) (cena bez DPH)

Proč zvolit právě tento katalog?

 • Jedná se o jedinečný katalog svého druhu. Katalog je přímo propojen s portálem Nejkuchynskelinky.cz, který denně navštěvuje okolo 400 čtenářů! Naši čtenáři hledají kontakty na firmy z této oblasti. Mějte výhodu před Vaší konkurencí. Buďte vidět.
 • Ke každé firmě máme osobní přístup a snažíme se vyhovět všem požadavkům.
 • U zápisu Standart a Profi získáváte také přidanou hodnotu v podobě SEO (optimalizace pro vyhledávače). Díky zápisu získáváte hodnotné zpětné linky na Vaše stránky a tím vyšší pozice ve výsledcích vyhledávačů jako jsou Seznam, Google, Centrum apod.
 • Navíc u zápisu Profi získáváte slevu na veškeré reklamní produkty katalogu a magazínu Nejkuchynskelinky.cz. Pokud tedy plánujete využít například možnosti PR článků nebo zobrazení v sekci Doporučujeme, cena za zápis Profi se Vám automaticky splatí.

Popis jednotlivých druhů zápis:

Start – Jedná se o základní zápis firmy, který je zcela ZDARMA. U zápisu firmy budou zobrazeny informace: krátký popis, logo firmy,  adresa firmy, telefon (pevná linka), otevírací doba + zobrazení adresy firmy v mapě.  Další informace a rozšíření nejsou povoleny.

Standart – Zápis typu Standart obsahuje veškeré informace jako zápis Start (resp. krátký popis, logo firmy,  adresa firmy, telefon (pevná linka), otevírací doba + zobrazení adresy firmy v mapě). Navíc však obsahuje možnost vložení dlouhého popisu (až 1/2 A4 textu), fotografií (až 6ks), emailové adresy, www adresy stránek, kontakt na mobilní telefon, uvedení všech poboček firmy. Ukázka firemního zápisu standart.

Profi – Zápis obsahuje vše co obsahuje zápis Standart (resp. dlouhý popis, logo firmy,  adresa firmy, telefon (pevná linka), otevírací doba + zobrazení adresy firmy v mapě, fotografií (až 6ks), emailové adresy, www adresy stránek, kontakt na mobilní telefon, uvedení všech poboček firmy). Navíc je zápis Profi upřednostňován a je vypisován výše než ostatní zápisy. Firmy s Profi zápisem jsou umístěny do rubriky Doporučujeme a zobrazují se na hlavní stránce katalogu (zobrazují se náhodně max. 4 firmy z rubriky Doporučujeme). Dále tyto firmy získávají slevu 25% na veškeré reklamní produkty katalogu a magazínu Nejkuchynskelinky.cz.

Pro přidání firmy můžete využít tohoto formuláře: Přidání firmy

Vytiskout/exportovat do:
 • Print
 • PDF
 • email
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • Google Bookmarks