// archiv

Středočeský kraj

Štítky 24 článků

Adem, spol. s r.o.

Adem, spol. s r.o.

Prodej a montáž kuchyní, kuchyňských linek, vestavěných spotřebičů, kancelářského a jiného nábytku. Zajistíme a provedeme veškerou montáž nábytku u Vás doma.

Aarrio Interier, v.o.s.

Aarrio Interier, v.o.s.

Nabídka kuchyní, kuchyňských linek, vestavěných a šatních skříní na míru. Prodej zakázkového nábytku včetně návrhu, dopravy a montáže.

PRONA (pobočka Slaný)

PRONA (pobočka Slaný)

Prodáváme široký sortiment nábytku. Najdete u nás kuchyně, kuchyňské linky, prodej a montáž kuchyňských linek včetně elektrospotřebičů a doplňků na míru. Kanceláře a vestavné skříně. Kompletní sortiment nábytku i s jeho doplňky.

Kuchyňské studio Blanca, s.r.o. (pobočka Benešov)

Kuchyňské studio Blanca, s.r.o. (pobočka Benešov)

Kuchyňské studio navrhuje, dodává, montuje kuchyně a kuchyňské linky značky Sykora a kuchyně Camelot, dodává vestavné kuchyňské spotřebiče.

Kuchyně Praha – Petr VOKOUN

Kuchyně Praha – Petr VOKOUN

Kuchyňská architektura nemusí být doménou jen exkluzivních kuchyní, ale i za málo, a v malém prostoru, můžeme dosáhnout vysoce kvalitní úrovně. Zaměření a grafické návrhy v 3D neúčtujeme. Zajistíme kompletní servis spojený s kuchyňskou linkou.

SAPP – kuchyňské studio

SAPP – kuchyňské studio

Naše kuchyňské studio nabízí značkové kuchyně na míru od moderního až po rustikální provedení. Zajišťujeme dodávku kuchyňské sestavy od zaměření, dopravy až po montáž. Poradenství při tvorbě Vaší kuchyňské linky a výběru spotřebičů. Návrhy ve 3D.

Kuchyně Plus

Kuchyně Plus

Nabízíme kvalitní, sektorové a zakázkové kuchyně. Dále nabízíme kuchyňská dvířka, spotřebiče, drátěný program, dřezy, baterie, pracovní desky, obklady, židle a stoly. Zdarma provádíme zaměření, návrh kuchyně, plánek rozvodů, montáž.

FC Shop, s.r.o.

FC Shop, s.r.o.

Dům nábytku. Nabízíme kuchyně na míru, postele, obývací stěny a sektorový nábytek. Dále prodáváme elektro, koberce, PVC, bytové doplňky a proutěné zboží.

Kuchyňské studio KL RINK

Kuchyňské studio KL RINK

Výroba kuchyní na míru včetně všech doplňků. Spotřebiče, dřezy, baterie, vnitřní program atd. Zdarma navrhneme ideální řešení dle potřeb a možností zákazníka. Příjemné prostředí s ochotným personálem.

Kuchyně MOBY

Kuchyně MOBY

Vyrábíme kuchyně a vestavěné skříně z široké škály materiálů až po kuchyně a vestavěné skříně na míru v nadstandardním provedení. Poskytneme Vám individuální přístup a nevšední řešení vaší kuchyně ve spojení s originálním designem.