// archiv

Hlavní město Praha

Štítky 24 článků

Kuchyně Uniq

Kuchyně Uniq

Dodáváme kuchyňské linky Rotpunkt a Infini na klíč, včetně spotřebičů. Nabízíme kompletní řešení kuchyně, od 3D návrhu, odborné konzulatce po montáže. Máme zkušenosti z více jak 1000 realizovaných zakázek.

GLADIS – INTERIER

GLADIS – INTERIER

Specializujeme se na značkové kuchyně zahraniční produkce firmy Lube. Kuchyně jsou navrhovány individuálně, dle konkrétního interiéru, zakázkovým způsobem dle nároků na funkčnost, vzhled a prostor. Nabízíme spotřebiče značky Brandt, De Dietrich.

Polytrade CE – LG HI-MACS

Polytrade CE – LG HI-MACS

Výhradní distributor kompaktního materiálu LG HI-MACS na bázi bauxitu a polymetylmetakrylátu (ISO 9001, 14001). Tento materiál není umělý kámen, ale jedná se o kompaktní neporézní materiál vhodný na pracovní desky, barové a recepční pulty, umyvadla, dřezy, sprchové kouty, ale i obklady stěn a fasád.

VESTAVSTYL

VESTAVSTYL

Společnost se zaměřuje na navrhování a výrobu nábytku a doplňků bytové architektury. Zaměřuje se především na vestavné skříně, kuchyně plně vybavené značkovými spotřebiči, schodiště, standardizovaný, i zcela atypický nábytek a jiné bytové doplňky.

HANÁK ATELIERY CZ, s.r.o.

HANÁK ATELIERY CZ, s.r.o.

Prodej nábytku značky HANÁK. Navrhujeme a dodáváme moderní i rustikální kuchyně včetně kompletního vybavení od renomovaných značek. V sortimentu ložnice, obývací pokoje, sedačky, skříně a šatny. Návrhy zpracovává v našich ateliérech 17 designérů.

DELTA-P

DELTA-P

Rekonstrukce bytů a kanceláří, stavební práce vč. dodání zařizovacích předmětů, výroba kuchyňských linek a dodávka kuchyňských spotřebičů dle Vašeho přání. Práce a vybavení na klíč.

Interiorstudio

Interiorstudio

Kuchyně KORYNA, ALNO a SACHSEN Küchen pod jednou střechou. Máme 12 let zkušeností. Návrhy kuchyní od designérů. Moderní, designové i klasické kuchyně. Nabízíme profesionální přístup. Všechny cenové kategorie. Návrhy a realizace celých interiérů.

Kuchyňské studio Maria

Kuchyňské studio Maria

Kuchyňské studio vyrábí, prodává a montuje kuchyňské linky na míru. Používáme veškeré dostupné materiály na trhu včetně drátěného vybavení. Dodáváme spotřebiče všech světových značek. Také rekonstruujeme prostor pro kuchyň a vyrábíme vestavné skříně.

POSTL – nábytek, spol. s r.o.

POSTL – nábytek, spol. s r.o.

Vyrábíme designový nábytek pro interiéry, kuchyně, kuchyňské linky na míru, jídelny, stoly, židle, sedací soupravy, obývací a dětské pokoje, ložnice, vestavné šatny, předsíně, koupelny. Respektujeme individuální požadavky a netradiční řešení.

DYNAMIC SPACE, Blum, s. r. o.

DYNAMIC SPACE, Blum, s. r. o.

Nabízíme sestavení kuchyně na zkoušku. Se skříňkami v životní velikosti je možné sestavit kuchyň podle návrhu a ověřit ergonomii, uspořádání skříněk, vnitřní vybavení plánované kuchyně. Nabízíme komfortní závěsy, výsuvy a výklopy s doživotní zárukou.